Ariana | Blogger | X X

16.07.2018

Autorka i kontakt


Ania. Lat osiemnaście.

Przeciętna uczennica trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego na profilu humanistycznym. W wolnym czasie słucha muzyki (wszystkiego co wpadanie jej w ucho), czasem bazgrze w zeszycie opowiadania (o wszystkim i o niczym), ogląda filmy (zwykle dramaty), seriale (najróżniejsze), i widowiska sportowe (tenis, skoki narciarskie, piłka nożna i wiele, wiele więcej). Nie potrafi rysować ani wykonywać żadnych innych prac manualnych, nie odnajduje się też w uprawieniu jakiegokolwiek sportu.
Ostatnimi czasy wpadała w sidła miłości do thrillerów i kryminałów, ale wciąż nie pogardzi dobrą książką obyczajową bądź młodzieżową. Nie przepada za powieściami przygodowymi, fantastyką i dystopiami, choć znajdzie się kilka wyjątków od tej reguły.


Biblioteka Wspomnień to miejsce w którym każdy wpis posiada skrawek mojej duszy. Dzielę się tutaj z moimi czytelnikami przede wszystkim wrażeniami o przeczytanych książkach, najczęściej tych które wywołały u mnie jakąś szczególną emocji. Nie lubię, bowiem opowiadać o książkach, o których nie mam nic do powiedzenia. Zdarza się też, że mądrze się i mówię tu o sprawach z mojej perspektywy jako nastolatki, człowieka, czytelnika, blogera.
Odwiedzając tę witrynę bierzecie w chwilowe posiadanie ulotną chwilę z mojej przeszłości wrażenie, myśl. Witajcie w Bibliotece, w której możecie bezzwrotnie wypożyczyć moje wspomnienia.


Najprostszą formą kontaktu ze mną jest napisanie na maila:
malutka.niespodzianka@gmail.com

Jestem otwarta na wszelkie współprace z wydawnictwami, autorami, księgarniami i innymi serwisami.

Mój profil na serwisie Lubimy czytać: biblioteka-wspomien
Zaufali mi:

Znalezione obrazy dla zapytania moondrive logo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz