Autorka i kontakt


Pod tym nickiem kryje się nikt inny jak przeciętna uczennica drugiej klasy liceum ogólnokształcącego na profilu humanistycznym imieniem Ania. W wolnym czasie słucha muzyki, czyta, bawi się grafiką, czasem bazgrze w zeszycie pseudo-opowiadania, ogląda filmy i widowiska sportowe. Nie potrafi rysować ani wykonywać wszelkich prac manualnych, nie odnajduje się też w uprawieniu jakiegokolwiek sportu. Jest zbyt nieśmiała by dzielić się ze światem większością pomysłów, niewiele mówi w obecności znajomych, nie może przestać mówić wśród przyjaciół. Zauroczona hiszpańską kulturą i językiem.
Zaczytuje się głównie w młodzieżówkach i wszelkiej maści historiach z tragedią w tle. Nie przepada za fantastyką i dystopiami, choć znajdzie kilka wyjątków od tej reguły.

Biblioteka Wspomnień to miejsce w którym każdy wpis posiada skrawek mojej duszy. Dzielę się tutaj z moimi czytelnikami przede wszystkim wrażeniami o przeczytanych książkach, najczęściej tych które wywołały u mnie jakąś szczególną emocji. Nie lubię, bowiem opowiadać o książkach, o których nie mam nic do powiedzenia. Zdarza się też, że mądrze się i mówię tu o sprawach z mojej perspektywy jako nastolatki, człowieka, czytelnika, blogera.
Odwiedzając tę witrynę bierzecie w chwilowe posiadanie ulotną chwilę z mojej przeszłości wrażenie, myśl. Witajcie w Bibliotece, w której możecie bezzwrotnie wypożyczyć moje wspomnienia.

Najprostszą formą kontaktu ze mną jest napisanie na maila:
malutka.niespodzianka@gmail.com

Jestem otwarta na wszelkie współprace z wydawnictwami, autorami, księgarniami i innymi serwisami.

Mój profil na serwisie Lubimy czytać:  Ann

Logo bloga:

Grafikę dmuchawca wykonała Ronnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz