Ariana | Blogger | X X

28.06.2016

Poznajmy się! [Projekt]


Co powiecie na zabawę która pozwoli poznać blogerów z trochę innej strony? Gdybyśmy nie poznali ulubionego koloru, a dowiedzieli się czy dana osoba potrafi zjeść kilogram czekolady? Gdyby zamiast sztywnych odpowiedzi pojawiły się luźne wypowiedzi z emotikonami? 
Co powiecie na zapoznanie się z pomysłem stworzenia serii wywiadów, które odbiegają od normy i nie trzymają się sztywnej ramy?
Zainteresowani? Zapraszam do rozwinięcia. c: 

Idea zrodziła się w mojej głowie już jakiś czas temu, a teraz gdy z moich barków spadła wizja egzaminu gimnazjalnego postanowiłam wdrożyć ją w życie. Rozmawianie na błahe, momentami dziwne tematy, pozwala chyba najlepiej zobaczyć usposobienie znajomych po fachu. Dlaczego więc nie spróbować  stworzyć serii wywiadów opartych na tej zasadzie? Tekstu, podczas którego czytania możemy się uśmiechać i dowiadywać się różnych ciekawostek zamiast suchych faktów?
Wymyśliłam pięćdziesiąt pytań, w których poruszyłam najróżniejsze kwestie, a waszym zadaniem jest jedynie na nie szczerze odpowiedzieć i bez głębszego zastanowienia podzielić się ze mną taką wiedzą. Nie oczekuję długich i rozwiniętych wypowiedzi, które przedstawią całe spojrzenie na daną sprawę, choć również takimi możecie się ze mną dzielić. Wszystko zależy od was, czy będziecie odpowiadać pięcioma słowa, a może pięćdziesięcioma, piszcie co chcecie i jak chcecie, proszę tylko o nie używanie wulgaryzmów. Zabraniam także używania sformułowania nie wiem jako zakończenie tematu, trochę kreatywności moi drodzy.


Regulamin:
1. Biorąc udział w zabawie zobowiązujesz się do odpowiedzi na każde z siedmiu zadanych ci pytań w wybrany przez ciebie sposób. Jedynym kryterium jest brak możliwości użycia sformowania nie wiem.
2. W swoich odpowiedziach możesz używać potocyzmów, emotkion oraz wszelkich wybranych form wypowiedzi, z wyłączeniem wulgaryzmów.
3. Autorka zobowiązuje się do nie pytania o informacje personalne uznane powszechnie za poufne w Internecie (nazwisko, miejsce zamieszkania etc.). Nie będzie również poddawać ocenie przedstawionych poglądów, czy opinii.
4. Wywiady będą umieszczane w odstępie dwóch tygodni od siebie nieregularnych odstępach, we wtorki.
5. Opublikowana na moim blogu rozmowa może zostać upubliczniona na waszej witrynie jeśli w poście znajdzie się odnośnik do wersji oryginalnej wywiadu lub strony głównej Biblioteki wspomnień.
6. Zgłoszenie do zabawy umieszczamy pod tym postem umieszczając w komentarzu link do swojej witryny, wasze imię, formę kontaktu z której mam skorzystać by się z wami skontaktować (np. mail, gg.)
7. W ramach sprawdzenia kontaktu otrzymasz wiadomość z pytaniem o preferowany termin rozmowy, na które proszę opowiedzieć choćby orientacyjnie żebym wiedziała kiedy rozmowa wam kategorycznie nie odpowiada.

Cała zabawa może odrobinę przypominać Libster Blog Award, jednakże liczę na dobrą zabawę z obu stron. No to co znajdą się jacyś chętni? ;)

Banner akcji:14 komentarzy:

 1. Chętnie wezmę udział, bardzo ciekawy pomysł ;)
  Mój blog: Moment Of Dreams ♥
  Mój e-mail: kamiflomuse@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętna jestem! Fajny pomysł! :)
  Blog: http://biblioteczka-na-poddaszu.blogspot.com/
  mój mail: biblioteczka.napoddaszu.gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Wiadomość również wysłana. :)

   Usuń
 3. Ojej! Fantastyczny pomysł! Również chciałabym wziąć udział 😊
  mój blog : marcepanowerecenzje.blogspot.com
  mój adres e-mail : marcepanowerecenzje@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :D
   Wysłałam wiadomość. c:

   Usuń
 4. Fantastyczny pomysł
  mój blog:http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/
  mail: kaleksandra@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł, z chęci dołączę :)
  Mój blog: www.ja-ksiazkoholik.blogspot.com
  Mail: ja.ksiazkoholik93@gmail.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialny pomysł!♥
  Czy tylko ja napiszę swoje imię? MAGDALENA
  Blog: maguarro.blogspot.com
  Kontakt, mail : kuczkowicz77@gmail.com

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł! <3
  Jestem Kinga.
  Blog: em-bloguje.blogspot.com
  Kontakt: danek.kinga@wp.pl
  Pozdrawiam ;)I gratuluję pomysłu, naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wysłałam do wszystkich wpisanych. c:

  OdpowiedzUsuń
 9. Z przyjemnością wezmę udział! Wydaje się to być świetną zabawą :)
  Mój blog: www.wachajac-ksiazki.pl
  Kontakt: mamusialska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić. :D
   Wiadomość wysłana.

   Usuń